Наші цінності

Кожен працівник салону Luxor по-своєму унікальний, але усіх нас поєднують однакові цінності. Від майстра-перукаря і до прибиральниці, від адміністратора і до масажиста – ми впевнені, що в нашій роботі є незаперечні важливі пункти, яких ми дотримуємось:

– Повага
– Здоров’я
– Відповідальність

Важливим є повага до себе, колег та клієнтів. Кожен наш робітник ставиться з турботою до людей в своєму оточенні, поважає особистий простір та індивідуальність того, з ким спілкується в Luxor.

Найціннішим для нас є здоров’я. Саме тому велику увагу приділяємо дотриманню санітарних норм, регулярному прибиранню протягом дня, дезинфекції рук та поверхонь, стерилізації інструментів. Кожна дія при наданні послуг в нашому салоні націлена не тільки на створення краси, але й на збереження та покращення здоров’я клієнта.

З відповідальністю ми відносимося до кожного кроку в роботі. Керівництво контролює якість сервісу, старші майстри – дотримання стандартів надання послуг, адміністрація проходить підвищення кваліфікації та навчання. Від вашої зручності в інтер’єрі до якісних препаратів в роботі – кожна деталь має важливе значення для нас.

З турботою та любов’ю, твій Luxor.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Подзвонити